АНБ прослуховувало чиновників ФНР
АНБ прослуховувало чиновників ФНР

Проект Wikileaks оприлюднив дані про те, що Агенція національної безпеки США прослуховувала телефони німецьких чиновників ще з 1990-х років. Про це йдеться у документах, опублікованих на сайті проекту.

Увага США була прикута до перехоплення переговорів державних структур і чиновників, що мають справу з економікою, торгівлею і навіть агропромисловістю. Найбільш ранні цілі для прослуховування були встановлені ще під час президентства Клінтона. Прослуховувалися телефони Оскара Лафонтена, який працював міністром фінансів Німеччини з 1998 до 1999.

Цілями для стеження також були федеральний міністр економіки Німеччини в 1998-2002 Вернер Мюллер, екс-держсекретар у міністерстві фінансів і нинішній міністр навколишнього середовища Барбара Гендрікс, а також глава офісу міністра фінансів Тео Вайґеля з 1989 по 1998», – повідомили в Wikileaks.

Нагадаємо, раніше сайт Wikileaks розкрив нові дані про стеження Агентства національної безпеки США за французькими бізнесменами. США звинувачують у промисловому шпигунстві та крадіжці секретних технологій, розроблених у Франції.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ