Україна отримає від США додатково 500 млн доларів на тренування військовослужбовців
Україна отримає від США додатково 500 млн доларів на тренування військовослужбовців

Україна отримає додатково 500 млн доларів допомоги від уряду США на фінансування тренувань військовослужбовців. Про це повідомив віце-президент США Джо Байден у листі голові Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганні Гопко, повідомили у прес-службі цього комітету, пише newsru.ua.

Кошти буде спрямовано на тренувальні програми на Яворівському полігоні для Національної гвардії та Збройних сил України. Окрім того, Байден підтвердив готовність уряду США надати додатковий кредит у 2 млрд доларів, про який вже було попередньо домовлено у квітні цього року.

Віце-президент США також запевнив, що його країна й надалі зберігатиме режим санкцій проти РФ і робитиме це доти, доки Мінські угоди не буде повністю імплементовано. За словами Байдена, уряд США переконуватиме Євросоюз в необхідності подальших санкцій.

«Якщо Росія не виконає своїх зобов’язань у рамках цих домовленостей або якщо вдасться до нових військових наступів вздовж лінії конфлікту, Сполучені Штати збільшать ціну, яку Росія платитиме за агресію проти України, – йдеться у листі Байдена. – Наші санкції проти Росії за її дії у Криму також залишатимуться чинними до того часу, поки Росія не припинить окупацію незалежної території України».

Зазначимо, у червні президент України Петро Порошенко, в рамках телефонної розмови, звернувся до віце-президента США Джозефа Байдена по підтримку надання з боку США допомоги задля зміцнення обороноздатності української армії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, надати військову допомогу Україні в разі обрання на пост президента США пообіцяли претенденти на пост президента від Республіканської партії Скотт Вокер і Бен Карсон.

Читайте: Рубікон перейдено: санкції Заходу вперше серйозно зачепили газову імперію Росії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ