У США блокують гроші російських компаній
У США блокують гроші російських компаній

Міністерство юстиції США звернулося до суду з проханням заблокувати 300 млн. дол. російських компаній «Вимпелком» і «МТС», доки триває розслідування щодо їхньої причетності до корупції при роботі в Узбекистані. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Розслідування було розпочато в Євросоюзі, і, згідно з даними американської влади, кошти, про які йдеться, могли бути отримані в результаті корупційної діяльності. У документах суду говориться, що 300 млн. дол. перебувають на рахунках банків в Ірландії, Люксембурзі та Бельгії, які належать американській фінансовій корпорації Bank of New York Mellon.

Влада США стверджує, що «Вимпелком» і «МТС» використовували мережу підставних компаній і фіктивних контрактів про консультаційні послуги, щоб надавати хабарі близьким родичам президента Узбекистану Іслама Карімова в обмін на доступ до телекомунікаційного ринку країни.

Як повідомляв  Інформаційний Акцент, раніше Іспанія в рамках боротьби корупцією заморозила капітали росіян, які вчасно не пояснили джерело походження своїх статків. За офіційною статистикою, до початку 2015 року в країні мешкали близько 65 тисяч росіян, утім, заходи контролю застосувалися не до всіх, а здебільшого до власників коштовного майна і солідних банківських рахунків.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ