США санкції
У списку Держдепу США є понад 40 фізичних та юридичних осіб з різних країн

США запровадили нові санкції проти російських компаній. Цього разу під обмеження потрапили московське КБ «Кунцево», КБ машинобудування з Коломни і 150-й авіаремонтний завод із Калінінграда. Про це йдеться у повідомленні Держдепартаменту США, яке буде опубліковано 5 липня, передає РБК.

Окрім того, продовжено санкції щодо КБ приладобудування з Тули і НВО машинобудування, які були запроваджені у вересні 2015 року.

Російські компанії підозрюються у постачанні Ірану, Північній Кореї та Сирії заборонених технологій, які можуть бути використані для виробництва зброї масового ураження та ракетної техніки.

У списку санкцій держдепартаменту перераховано понад 40 фізичних та юридичних осіб з Китаю, Іраку, Ірану, Малайзії, Північній Кореї, Судану, Сирії та Уґанди.

Окрім російських підприємств, обмеження запроваджені проти білоруського «Білзовіншпромсервіс».

Санкції поширюються також на дочірні та афілійовані структури зазначених організацій. Американським урядовим відомствам забороняється вступати в контрактні відносини із зазначеними структурами, надавати їм допомогу і поставляти товари, послуги або технології, зазначені у відповідних переліках. Дія санкцій розрахована на два роки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ