Турецькі компанії потрапили до «чорних списків» через те, що постачали товари для іранських військових

Міністерство торгівлі США оголосило про запровадження санкцій проти двох компаній і трьох фізичних осіб в Туреччині через їхні зв’язки з Іраном.

Компанія «Композит Кімья» потрапила до американських «чорних списків» через те, що вони в обхід законів США експортували до Ірану «високоякісне вуглецеве волокно американського походження».

Компанія «Рамор груп» потрапила під американські санкції через «причетність до закупівель або передачі в Іран американських товарів для використання іранськими військовими».

Надалі по відношенню до всіх названих компаній і осіб в США діятиме особливий режим видачі експортних ліцензій «з презумпцією відмови».

Водночас, з-під американських санкцій вивели авіатранспортну компанію «Ветеран авіа». Зазначається, що вона базується в Індії. Але коли в 2014 році санкції запроваджували, йшлося про те, що це компанія з Вірменії, що має представництва у Великій Британії, Індії, ОАЕ та Пакистані.

У документі Мінторгу США повідомляється, що в його нормативні документи внесені технічні корективи, пов’язані з недавнім розповсюдженням американських санкцій на федеральну автономну установу «Головдержекспертиза Росії».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ