Асад
У Білому домі готові погодитися, що Асад залишиться на посту на перехідний період

У Відні тривають переговори із сирійського питання за участю понад 10 держав. Тим часом джерело в американській адміністрації повідомило журналістам, що в Білому домі до зустрічі в столиці Австрії підготували пропозицію про угоду щодо майбутнього сирійського президента Башара Асада, пише NEWSru.com.

Як повідомив співрозмовник The Wall Street Journal, Вашинґтон змінив свою позицію щодо сирійського лідера. Тепер у Білому домі готові погодитися, що Асад залишиться на своєму посту під час перехідного періоду до нової влади протягом декількох місяців, стверджує високопоставлене джерело в Адміністрації Президента США.

У Кремлі, коментуючи публікацію WSJ, заявили, що позиція Москви з приводу політичного майбутнього президента Асада залишається незмінною. «Політичне майбутнє Асада можуть визначити тільки сирійці», – заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков.

Раніше Держсекретар США Джон Керрі говорив, що, «поки при владі Асад, миру не досягти». В інтерв’ю CNN глава Держдепу пояснив, що нинішній президент Сирії має залишити посаду в результаті «плавного, керованого перехідного періоду», щоби виключити ризик «помсти і втрати життів». Керрі відмовився конкретизувати тривалість цього перехідного періоду.

Читайте: Bloomberg: Путін не виграє війну для Асада

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ