Нардепа Дмитра Добкіна запідозрили у вживанні наркотиків
Нардепа Дмитра Добкіна запідозрили у вживанні наркотиків

Низка народних депутатів України у коментарі 112 прокоментували дивну поведінку колеги Дмитра Добкіна у ВРУ.

«Я не знаю, що це могло бути, але я не бачив жодного прикладу дивної поведінки своїх колег, яка б викликала підозру, що це якісь психотропні засоби. Є просто божевільні люди, які стабільно божевільні, у яких немає змін. Крім Добкіна. І відео я ніколи не бачив, на щастя, можливо. Мої пізнання в туристичній індустрії не підказують жодного варіанту, що можна робити за такі гроші в турі», − зауважив нардеп від «Батьківщини» Ігор Луценко.

«Можливо, він вперше бачив таку цифру, можливо, його так розчарувала ціна за тур і він хотів туди поїхати, а йому сказали, що це так дорого. Можливо, він таким чином на це відреагував. Мені здається, що передчасно говорити про впливи певних речовин, тому що такі оцінки може дати тільки нарколог, фахівець, і за візуальними ознаками навіть фахівець не може зробити такий висновок», − наголосила Ольга Червакова з «БПП».

«Відео я бачив. Я в наркотиках, у наркології, у тому, як поводять себе наркомани, не дуже розуміюся, але мене зацікавило, що він перед цим писав смску про придбання дуже дорогої туристичної поїздки. Я попросив юристів перевірити, чи є підстави для звернення до НАБУ, щоб вони зробили юридичну перевірку в повноваженнях, наданих нами в тому числі за допомогою КК, де є стаття про незаконне збагачення і стаття про надання нечесних даних у деклараціях… Я його до цього відео, чесно кажучи, взагалі в парламенті не бачив. Мене це теж вразило, але тут потрібні експерти, лікарі», − підкреслив Єгор Соболєв («Самопоміч»).

Читайте: Добкін-молодший вийшов в астрал під час засідання Ради? (відео) 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ