26 «беркутівцям» повідомили про підозру в причетності до розстрілів євромайданівців 20 лютого 2014 року

Генпрокуратура України встановила, хто сприяв утечі більшості «беркутівців» після Революції Гідності та приховуванню зброї розформованого спецпідрозділу «Беркут». Про це повідомив керівник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає Інтерфакс-Україна.

«Зараз встановлено особу, яка допомагала ховати зброю, яка була вивезена з полку «Беркут». Також ця людина причетна до сприяння вивозу бійців цієї спецроти з Києва», – сказав він.

Горбатюк повідомив, що цій людині повідомили про підозру за статтею «Приховування злочину. Також, за його словами, ця людина в період Революції Гідності працювала не у державних органах.

При цьому представник ГПУ вказав, що ця людина «організовувала ці дії», а не особисто їх здійснювала. Водночас він не назвав прізвище цієї людини.

Він нагадав, що в причетності до розстрілів 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській в Києві повідомили про підозру 26 «беркутівцям», з них п’ятеро заарештовані, триває судовий розгляд. Щонайменше 20 «беркутівців» втекли до РФ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в одному зі ставків Голосіївського району Києва представники департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури виявили залишки снайперської гвинтівки, з якої бійці «Беркуту» стріляли в активістів Майдану біля Жовтневого палацу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ