Перший заступник глави МОН Володимир Ковтунець
Перший заступник глави МОН Володимир Ковтунець

У Міністерстві освіти та науки України заявили про оновлення системи виплати стипендій у наступному році. Про це сказав перший заступник глави МОН Володимир Ковтунець, повідомляє УНІАН.

«Мінфін нарешті захотів якось змінити систему виплати стипендій, щоб, як вони вважають, наблизитися до європейських практик. Очевидно, буде змінена система виплат. Це буде найближчим часом, діятиме з 1 січня», – сказав він.

Академічну стипендію надаватимуть студентам із хорошими успіхами в навчанні. Проте поки залишається невідомим, який бал вважатиметься «дуже високим».

Імовірно, що введуть гарантовану стипендію для освітніх, природничих та інженерних напрямків, на яких є проблеми з набором.

Також академічну стипендію надаватимуть студентам із сімей з невисоким рівнем доходу. До того ж виплачуватиметься соціальна стипендія.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністерство фінансів пропонує з наступного року нараховувати стипендії лише студентам із малозабезпечених верств населення. Міносвіти цю ініціативу не підтримало.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ