29906170001_5037484334001_turkey-thumb.jpg
Вулиці Стамбула патрулюють посилені наряди поліції

У Стамбулі знову запровадили надзвичайний стан і додаткові заходи безпеки. У місто перекинули 1,8 тисяч співробітників спецназу. Про це повідомляє РБК-Україна.

Крім того, глава поліції отримав вказівку збивати вертольоти, які піднялися в повітря без відповідного дозволу. Вулиці патрулюють посилені наряди поліції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в ніч на 16 липня в Туреччині була зроблена спроба військового перевороту. У країні ввели військовий стан і комендантську годину. Згодом влада країни заявила, що спробу перевороту придушено. Більшість організаторів заколоту затримали.

Згідно з даними турецьких ЗМІ, після невдалої спроби військового перевороту в Туреччині зняли з посад понад 2,7 тис. працівників судових установ.

Глава уряду Туреччини Біналі Їлдирим повідомив, що у збройних силах країни пости втратили п’ять турецьких генералів і 28 полковників. Не менш ніж 2,8 тис. представників вищої та середньої ланки турецьких збройних сил затримано.

Читайте: ІноЗМІ: Ердоґан сам влаштував переворот, щоби позбутися опонентів?

Також заарештували колишнього головнокомандувача військово-повітряних сил країни генерала Акіна Озтюрка, якого вважають ініціатором невдалого військового перевороту.

МЗС України закликало українців утриматися від поїздок до Туреччини до нормалізації обстановки в цій країні. Президент України Петро Порошенко доручив силовим структурам посилити контроль в аеропортах і на південних кордонах України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ