Станіслав Зозуля, блогер
Станіслав Зозуля, блогер

Найбезпечніші країни не ті, де «багато держави», — а ті, де уряд обмежений і концентрує свої зусилля на належному.

В індексі злочинності (Crime Index for Country 2016) від дослідницької компанії Numbeo, який щойно був опублікований, Україна опинилася на 75 місці (що нижче — то гірше) з 117 проаналізованих країн — щодо криміногенної ситуації в світі. Все швидше погано, ніж добре на вулицях наших міст і селищ.

І такий стан підтверджує правило: що там, де уряд лізе затичкою в кожну дірку, в Україні це саме так —  це моторошно зарегульована і «економічно репресована» держава з величезним, приблизно 50% рівнем перерозподілу багатства —  не варто чекати безпеки не лише від загребущих рук розпорядників та споживачів чужого: політиків і чиновників. А й також захисту від посягань приватного бандитського сектора.

Такий стан справ можна простежити не лише на прикладі України, а й загалом у світі.

Підготував вибірку з двох Індексів: економічної свободи від The ​​Herritage Foundation і безпеки від Numbeo. Кореляціяю легко простежити «неозброєним оком». За винятком хіба, якщо ви не хочете встановити шаріат або близький до нього режим придушення особистості, й таким чином домогтися «безпеки».

Що необхідно зазначити: економічно найвільніші країни на пострадянському просторі Естонія і Грузія займають також найвищі місця з безпеки. «Збіг? Не думаю!»

Станіслав Зозуля

Джерело: Станіслав Зозуля

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ