Станіслав Зозуля, блогер
Станіслав Зозуля, блогер

Захищати чиновника – справа невдячна. Особливо главу центробанку, яка показує двозначні річні цифри інфляції. За це, дійсно, потрібно гнати в шию.

Ось тільки порушують питання про відставку Гонтарєвої не ліберали, яких в парламенті на пальцях рук можна порахувати, а найзапекліші соціалісти і негідники. Не за високий рівень рефінансування банківської системи хочуть відправити у відставку Гонтарєву, навпаки – за «недостатній», за те що НБУ і держава, нібито, недостатньо допомагають Буратіно, які понесли свої гроші на поле чудес.

Тимошенко і Ко випускає з уваги те, що допомогти вкладникам держава може тільки за рахунок всіх інших платників податків, вилучивши у них частку цінностей та передавши їх іншим громадянам. Але оскільки це те, чого «не видно» – інфляцію можна звалити на марсіан і Путіна.

За бажанням партії «Батьківщина» відправити у відставку Гонтарєву простежується вплив позафракційного депутата Сергія Тарути, якого називають одним із спонсорів леді Ю. Не в ім’я кращої якості держуправління і макрофінансового регулювання хочуть відставки Гонтарєвої політичні безпринципні тварини, а, граючи на неосвічених настроях населення, переслідують свій шкурний олігархічний інтерес. Був би депутатом – голосував би проти.

14753951_1503491556334555_1584832962358163087_oДжерело: Станислав Зозуля 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ