Станіслав Зозуля, блогер
Станіслав Зозуля, блогер

«Мораторій на продаж сільськогосподарських земель діє до ухвалення спеціального закону, але не раніше 1 січня 2017 року», – так було записано до вчорашнього голосування. Все, що зробили депутати замінили «2017» на «2018». Водночас закону все одно немає.

Тобто навіть не уявна (і дурна!) «турбота» спонукала 297 нардепів, а чисте бажання покрасуватися.

Я не соромлюся назвати прізвища, хто голосував за продовження мораторію: Найєм, Заліщук, Дмитро Добродомов, хто там ще у нас «прогресивні» і нібито «ліберальні» депутати – група «ЄвроОптимісти», аууу!!? WTF?! Ну, що за дурниця і навіщо?! Я все ще продовжую вірити в прогресивну частину парламенту, але це рішення ще вам відгукнеться. На який електорат ви орієнтуєтеся? «Catch all» популізм? Не вижити вам тут з такими акулами популізму, як Тимошенко і Ляшко, з’їдять і виплюнуть. Але ось розумну, критичну та ліберальну аудиторію ви можете втратити.

Я також хочу акцентувати, а акцентувати потрібно також голосно, як і сварити, сім депутатів, які не просто сором’язливо вийняли картки, утрималися або не голосували, а натиснули кнопку «проти» продовження мораторію.

Серед цих семи – Сергій Лещенко та Віктор Пинзеник. Спасибі вам за ваш голос проти. Ставлюся до вас з великою повагою за хоробрість і політичну зрілість вашої позиції.

Джерело: Станислав Зозуля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ