Станіслав Зозуля, блогер
Станіслав Зозуля, блогер

Доки Гройсман «викаблучувався», а Ложкін «продавлював», доки йшли «тьорки» на найвищому рівні про формування нового уряду — в житті нічого не змінилося. Податкові органи, прокуратура, СБУ і митниця займаються звичною справою — владним терором.

І навіть якщо Я. сьогодні піде назавжди, а Г. ніколи не займе його місце, і ніхто також не займе його посаду, і президента, і всіх депутатів раптово, вночі також викрадуть інопланетяни, — анархії, на ваше щастя, не відбудеться.

Система продовжить «працювати». Виходить, що всі пертурбації, навіть революційні, мають мало впливу на людину. Matrix has you.

Справжній супротивник не на вулиці Грушевського і не на Інститутській і не з одним прізвищем. Супротивник — це знеособлена вата, що не має форми, тому вона й не піддається одному точно вивіреному стусану під зад. Вже спробували — контрреволюція повернула практично все на круги своя.

Супротивник — у темних головах сірої маси, що бажають незаслуженого, незаробленого, чужого, легітимізують систему. А система — середня ланка — ці живучі таргани, безпринципні та безідейні тварі мають сильний інституційно-еволюційний бік — пристосування.

Подальше базується на особистих відчуттях. Пан Порошенко, в руках якого зосереджені не лише президентські функції, а й прямий вплив на уряд, показав себе безпорадним і слабким, нікчемним лідером.

Революційний дух і холодний розум, що і повинно було стати двигуном системних змін, у ньому відсутні. Серце не горить від несправедливості та свавілля системи, розум не мислить. Скутий протиріччями, він заганяє себе в небуття історії.

А що може бути гіршим для політика такого рівня, який волею долі опинився на найвищому посту в найважливіший для країни час, ніж канути в літу?

Це зрада перед духом часу.

Петро Порошенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ