Станіслав Зозуля, блогер
Станіслав Зозуля, блогер

Справжній друг свободи повинен діяти «батогом» – критикою, але й «пряником» – похвалою, навіть якщо ця похвала за напівзаходи та словесні інтенції.

Міністр соціальної політики заявив про необхідність докорінно реформувати службу зайнятості. За його словами, існуюча на сьогоднішній день система не стимулює людей до пошуку постійного місця роботи. І оскільки допомога з безробіття майже така сама, як мінімальна заробітна плата, чимало осіб працюють по півроку, а потім стільки ж отримують допомогу з безробіття, перебиваючись випадковими заробітками, тому що так вигідніше.

На думку Андрія Реви, Служба зайнятості взагалі не повинна займатися пошуком роботи, вона має тільки оформляти безробітних і передавати такі списки в приватні рекрутингові агентства. Ті шукатимуть їм роботу, а соціальні служби – виплачуватимуть агентам за кожного працевлаштованого винагороду після проходження шукачем роботи випробувального терміну.

Крім того, вважає міністр, зараз Служба зайнятості занадто централізована –  у своїй роботі вона не бере до уваги місцеві реалії.

Що ж, сьогодні Рева заслужив свій пряник. Хоч, як на мене, і взагалі, «держслужба (не) зайнятості» може бути повністю ліквідована, але те, що пропонує Рева, – це крок у правильному напрямку. Так тримати!

14590461_1487008977982813_3139273154480757291_nДжерело: Станислав Зозуля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ