Станіслав Зозуля, блогер
Станіслав Зозуля, блогер

У всій цій історії з квартирою Сергія Лещенка винен… сам Сергій. На якомусь підсвідомому рівні суспільство відчуває і не прощає один з найстрашніших гріхів – протиріччя. І навіть всім зрозуміла брехня, оскільки вона зрозуміла – вона не викликає такого обурення.

Скажімо, всі розуміють, що Тимошенко не живе на одну зарплату, але оскільки брехня політиків і особливо Юлії Володимирівни – самоочевидна істина, то від неї іншого і не очікують.

Від політиків не очікують, що вони декларуватимуть своє майно. Але коли рівняння правильно складено, коли очікування його рішення стикаються з неправильною відповіддю, це викликає крайнє неприйняття.

Оскільки квартира куплена та її задекларували, то єдиним варіантом продовження була б відповідь: я заробив ці гроші, мені нема чого за них соромитися. Заробив в задекларований спосіб і в так званих «конвертах», а не пригадувати непереконливі пояснення.

І оскільки економіка України характеризується як економічно репресована, а країна входить в топ за рівнем корумпованості, то чи є злочином проти морального порядку той факт, що велика частина населення отримує «тіньові зарплати»?

Цькування Лещенка я категорично не підтримую, але, на жаль, Сергій на це самостійно напоровся. Оскільки сказавши А, поставивши знак рівності, потрібно закінчувати логічний наслідок, а не вводити всіх в оману.

Джерело: Станислав Зозуля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ