Станіслав Зозуля, блогер
Станіслав Зозуля, блогер

Україна – це країна, яку очолюють дрімучі шамани. Відсталість – вона в головах, в них не передові, інноваційні ідеї, в них навіть не прагнення слідувати за кращими, в них – сприйняття короткострокових порочних практик десятирічної давнини, які були сповнені невігластва вже на момент виникнення.

Атака на ГМО – це ще одна спроба невдалої атаки токсичних людей – лівих, які замість акту творення тільки і знають, як отруювати, які переносять свою відчуженість на всіх інших і намагаються нею заразити. Капіталізм – їхній головний ворог, і щоб його зганьбити в хід йдуть маніпуляції, фальсифікації, пропаганда дурості та антинауковості.

Не завжди цивілізований світ здатний відбити ці атаки, але ГМО, як частина інновацій, які служать в першу чергу бідним (лівим на них наплювати), відстояти вдалося. Понад 100 нобелівських лауреатів в галузі медицини, фізики, хімії підписали звернення, в якому справедливо запитують: «Скільки бідних людей у світі, повинні померти, перш ніж ми визнаємо, що це (заборона ГМО) – злочин проти людяності?».

Здавалося б це мало поставити жирну крапку – кращі люди науки сказали своє слово. У зараженій соціалізмом старенькій Європі намагаються опиратися, але опір слабшає. В Україні не готові слідувати навіть прикладу ЄС. Це – вирок якості української політеліти: лобізм замішаний на невігластві.

11111Джерело: Станіслав Зозуля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ