Путін
Владімір Путін зі своєю старшою дочкою Марією Фаассен

Журналісти продовжують вивчати подробиці життя родини господаря Кремля. Цього разу мішенню ЗМІ стала старша донька Президента РФ Владіміра Путіна Марія Фаассен, у якої раніше було прізвище Воронцова, пише The New Times.

За даними видання, серед новоселів семиповерхового будинку на Новінському бульварі поруч з посольством США виявилася молода особа, до якої сек’юріті в цивільному шанобливо звертаються «Марія Владіміровноа». Вони на умавах таємниці розповіли, що її прізвище Воронцова і раніше вона навчалася в МДУ. За даними джерел, до того як стати Воронцовою, колишня студентка МДУ користувалася документами ще на чотири прізвища.

Крім того, судячи з фотографій в Інтернеті, старша донька Путіна веде життя вельми забезпеченої леді: багато подорожує світом, катається на дорогих яхтах і наймає за кордоном педагогів. Наприклад, на мегаяхті класу люкс Aria в компанії подруг, будучи студенткою, Фаассен здійснила круїз Середземним морем із заходженням до Монте-Карло, Італії, Франції та Іспанії. Згідно з даними з морського реєстру, яхта побудована в 1998 році в Сан-Лоренцо, а в 2011 році відреставрована: 4 каюти для 9 гостей, приписана до італійського порту Сорренто, прокат разом з екіпажем коштує від 35 до 45 тис. євро на тиждень (8170 євро на добу).

А в Японії Марія, яку супроводжував перекладач з Голландії, брала уроки японської писемності та танців.

Марія (ліворуч) бере уроки японських танців, Токіо, 2009 рік
Марія (ліворуч) бере уроки японських танців, Токіо, 2009 рік

Зазначається, що старша донька Путіна закінчила МДУ у 2011 році з червоним дипломом. Науковим керівником студентки М. В. Воронцовою був академік Іван Іванович Дєдов. Далі – аспірантура Ендокринологічного наукового центру (ЕНЦ) МОЗ РФ, який очолював все той же Дєдов. Незабаром сина Дєдова призначили суддею від РФ в ЄСПЛ, а самого Івана Івановича обрали президентом РАМН (хоча раніше академіки не підтримували його кандидатуру, – ред.).

Аспірант ендокринологічного наукового центру, Москва, 2011 рік
Аспірант ендокринологічного наукового центру, Москва, 2011 рік

ЗМІ вже писали, що старша донька президента РФ заміжня за голландським бізнесменом Йорритом Йоостом Фаассеном і має його прізвище. У Москву Фаассен, який у 2004 році закінчив університет в Голландії та захистив диплом в галузі будівельного бізнесу, приїхав 15 квітня 2006 року «з метою працевлаштування у ВАТ «Газпром» – як писав він в одному офіційному документі, що є у розпорядженні видання. У ВАТ «Газпром» він і почав працювати з 2007 року на посаді директора з розвитку бізнесу», – зазначав Фаассен. До цього часу він вже був знайомий з Марією: ймовірно, цим і пояснюється його працевлаштування в «Газпром».

Судячи з викладеної у соцмережах інформації, в житті старшої доньки Путіна відбулися важливі події: вона народила дитину і стала кандидатом медичних наук. Крім того, у співавторстві зі старшим науковим співробітником Ендокринологічного наукового центру Марією Панкратовою Марія Владіміровна опублікувала монографію «Ідіопатична низькорослість», яка вийшла в німецькому видавничому домі Lambert Academic Publishing.

Марія Путіна (у центрі) з друзями на відпочинку в Італії, липень 2010 р.
Марія Путіна (у центрі) з друзями на відпочинку в Італії, липень 2010 р.

Якщо вірити Інтернету, у Марії Воронцової-Фаассен широке й різноманітне коло знайомих, що свідчить про те, що до держпропаганди про «гейропу», «укрофашистів» і ворогів із НАТО ані сама Марія, ані її друзі не дослухаються.

Що стосується інтересів Марії Владіміровни, то вона прихильниця фільмів «Матриця», «Дюна», «Шоколад», англійської телепередачі «Маленька Британія», а в переліку улюблених письменників – Ґерман Ґессе, Олдос Хакслі та «Мемуари гейші» Артура Ґолдена.

Читайте: Таємниці «царської родини»: молодша донька Путіна має статки у $2 млрд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ