Проект вихідця з України зібрав уже понад 1 мільйон доларів
Проект вихідця з України зібрав уже понад $1 млн

На краудфандинговий проект «колективного» комп’ютера Eve V усього за сім днів вдалося зібрати понад $1,1 млн. Про це інформує Ain.ua.

Проектом займається стартап Eve-Tech, засновником і СЕО якого є 22-річний виходець з України Костянтин Каратцевідіс. У 17 років він залишив Маріуполь і переїхав до Фінляндії, щоб отримати вищу освіту, а незабаром заснував власний стартап, який вже залучив у партнери Intel і Microsoft.

Eve V називають колективним, оскільки у створенні комп’ютера розробники враховували побажання понад 1000 осіб.

«Це обладнання, яке IT-шніки створили для самих себе. Група дуже різних людей, що цікавляться технологіями, була залучена до розробки: композитори, кораблебудівники і дослідники», – розповів Каратцевідіс.

Слід зазначити, що Eve V – це гібрид планшета і ноутбука, який свого часу намагався створити Microsoft. Володіючи компактністю мобільного пристрою, він обіцяє користувачеві продуктивність ноутбука. Планшет обладнаний тачскріном, потужною батареєю, USB-портами різних конфігурацій, а також бездротовою клавіатурою і ручкою-стилусом.

Проект привернув увагу таких гігантів як Intel і Microsoft. До вересня 2016 року Intel вклав у стартап шестизначну суму, а Microsoft став не тільки інвестором, але і партнером Eve-Tech (планшет працюватиме саме на операційній системі Windows».

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ