odes-ky-y-pry-portovy-y-zavod
У серпні ринкову вартість заводу оцінювали в 400-450 мільйонів доларів

Стартова ціна гіганта вітчизняного хімпрому «Одеського припортового заводу», який буде виставлено на повторний приватизаційний аукціон у кінці жовтня, може становити 150 мільйонів доларів, передає УНІАН.

«Я думаю, що потрібно поставити стартову ціну близько 150 мільйонів доларів», – сказав глава Фонду державного майна Ігор Білоус. У серпні він повідомляв, що оцінює ринкову вартість ОПЗ в 400-450 мільйонів доларів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, оператор української газотранспортної системи компанія «Укртрансгаз» 18 липня почав процедуру відключення Одеського припортового заводу від газопостачання. 

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся з керівниками дипломатичних місій арабських країн, акредитованих у Києві і запросив їхніх представників взяти участь у повторному аукціоні з приватизації ПАТ «Одеський припортовий завод».

Довідка: Одеський припортовий завод – одне з найбільших підприємств хімічної галузі України. ОПЗ спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, діоксиду вуглецю, рідкого кисню, сірчанокислого натрію. Також перевантажує хімічну продукцію, що йде з країн СНД на експорт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ