Олександр Вілкул
Вілкул таки зібрався у мери

Депутат від Опозиційного блоку Олександр Вілкул балотуватиметься на пост мера Дніпропетровська. Про це повідомляє прес-служба Опозиційного блоку.

«Ми реалізували багато проектів, більшість з них зупинені цією владою. Ми не тільки відновимо проекти і завершимо розпочате, але й реалізуємо нові. Зроблено чимало, але належить зробити ще більше. Я йду в мери, щоби зберегти Дніпропетровську ім’я, повернути йому колишню міць і славу», – сказав Вілкул. «Моїми пріоритетами як мера Дніпропетровська будуть відновлення промисловості міста, забезпечення городян робочими місцями, стабілізація тарифів у ЖКГ, ремонт доріг, будинків, розвиток освіти та охорони здоров’я, захист і підтримка жителів міста», – пообіцяв він. «Іншими словами – завдання побудувати сучасне європейське місто, в якому комфортно жити», – наголосив Вілкул.

До слова, ще в червні Олександр Вілкул відмовлявся йти в мери. Як відомо, його батько – Юрій Вілкул – є мером Кривого Рогу, міста в Дніпропетровській області. Олександр Вілкул за часів Януковича був деякий час головою Дніпропетровської області. Він вважається людиною Ріната Ахметова. У свою чергу, соратник Ігоря Коломойського Борис Філатов заявляв, що збирається також йти на вибори мера Дніпропетровська.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у суботу, 12 вересня, під час з’їзду партії «Батьківщина» має оголосити свого кандидата на посаду мера Києва.

 Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ