На кордоні з РФ у Чернігівській та Харківській областях обладнано протитанкові рови
На кордоні з РФ у Чернігівській та Харківській областях обладнано протитанкові рови

Кабмін відзвітував про хід реалізації проекту «Стіна» на українсько-російському кордоні. Зокрема, 2015 року в Чернігівській та Харківській областях обладнано протитанкові рови протяжністю 230 км. Про це йдеться у документі, опублікованому на Урядовому порталі.

«Облаштування українсько-російського кордону в 2015 році проводилися в Чернігівській та Харківській областях. Тут обладнано протитанкові рови протяжністю 230 км, металевий загороджувальний паркан – 72 км, рокадні дороги – 115 км, облаштовано дев’ять вогневих позицій на 10 осіб; п’ять опорних пунктів; встановлено 32 спостережні вежі; розгорнуто сім нових підрозділів; придбано чотири бойові модулі на базі легкоброньованої платформи «Тритон», – йдеться у повідомленні.

Також було розгорнуто систему оптико-електронного спостереження в Дергачівському районі Харківської області, яка складається з сенсорної та мультиспектральної оптичної підсистеми а також цифрових керованих відеокамер з інфрачервоним підсвічуванням.

«На виконання робіт із державного бюджету отримано 400 млн. гривень. Кошти освоєно повністю», – зазначили у звіті.

Раніше Кабмін голосно іменував спорудження оборонних укріплень на кордоні з РФ проектом «Стіна» або «Європейський вал». Передбачався цілий комплекс заходів. Пізніше також стало відомо, що «Стіна» з’явиться і на кордоні з Кримом, і Придністров’ям.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, минулоріч у серпні Державна прикордонна служба обіцяла до кінця 2015 року завершити проект «Європейський вал» на кордоні з Росією в Харківській та Чернігівській областях.

Читайте також: «Стіна Яценюка» зазнала повного провалу та «Європейський вал» перетворився на металеву огорожу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ