Нова патрульна поліція Києва
З нової поліції Києва за два місяці роботи звільнили 12 осіб

За час роботи патрульної поліції Києва з її лав було звільнено 12 осіб, переважно за порушення дисципліни та вживання алкогольних напоїв. Про це у матеріалі про підсумки перших двох місяців роботи столичної патрульної служби, повідомляє Апостроф.

Самі поліцейські визнають, що далеко не всі, попри суворий відбір, готові працювати в поліції. «Робота важка, багато ситуацій, в яких не знаєш, як правильно поводитися», – розповів один із полісменів. Також, за його словами, трапляється дуже багато провокацій – перевірок на міцність, які здатні довести навіть до нервового зриву.

За інформацією видання, звичайні міліціонери часто теж критично ставляться до патрульної поліції, називаючи їх «мажорами». «Їм дали хороші зарплати, новий транспорт, цифрову техніку, зброю, а паливо видають без обмеження. А у нас в райвідділах міліції існують ліміти на паливо, ми звітуємо, скільки і чого витратили, зарплати залишилися незмінними… Якби МВС нормально фінансували, то, ймовірно, і колишня міліція могла б добре працювати», – розповів один із співробітників Дніпровського райвідділу міліції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію.  Президент підписав його 4 серпня. 4 липня нові поліційні патрулі вийшли працювати на вулиці Києва. При цьому одразу встигли засвітитися в трьох ДТП та порушенні правил дорожнього руху.

Читайте: Для архієрея УПЦ МП правила дорожнього руху не писані: «Водій робить те, що я йому кажу!..»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ