Мешканці житлового масиву Борщагівка, що у Святошинському районі столиці, скаржаться на «хімічний сморід» у мікрорайоні, пише Українська правда.

«Уже пів доби Борщагівка – на межі екологічного лиха! Вчора ввечері почав робити хімічні викиди в повітря завод, що біля вулиці Пшеничної (станція трамваю «Сім’ї Сосніних») у Святошинському районі. Це в 37-градусну спеку», – повідомила місцева мешканка та додала, що люди від цього диму не можуть дихати. «Багато викликів швидкої. Неможливо відкрити вікна взагалі. Стоїть смог, який смердить хімікатами. Завод і зараз продовжує свої викиди. У людей маленькі діти задихаються. У пенсіонерів серцеві напади і задуха», – обурилась жінка.

У свою чергу, голова Святошинського району Ілля Сагайдак запевнив, що з’ясує причини ядучого диму та розв’яже проблему місцевих жителів. Водночас, які відзначив заступник начальника управління екології та охорони природних ресурсів КМДА Олексій Король, станом на 10 серпня, згідно із замірами повітря, які проводить Центральна геофізична обсерваторія, рівні забруднення повітря такими речовинами як оксид вуглецю, діоксид азоту, формальдегідами та пилом перевищені не були.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, муніципальні служби нарешті ліквідували аварію на Головному міському самопливному каналізаційному колекторі та відновили водопостачання мешканцям столиці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ