До 15 травня у водоймах Києва купатися заборонено
До 15 травня у водоймах Києва купатися заборонено

Пляжний сезон у столиці офіційно відкриється 15 травня. Наразі у водоймах Києва купатися заборонено, оскільки попередньо необхідно перевірити поверхню води і взяти аналізи. Про це повідомили в комунальному підприємстві «Плесо», передає 5 канал.

Як зазначили представники комунального підприємства, на пляжах планують встановити вишки з прапорами трьох кольорів (червоного, жовтого та зеленого) та інформаційні щити. Так, червоний прапор означатиме, що на пляжі заборонено купатися, зелений і жовтий – можна. На відповідних щитах буде докладно описано, чому саме на пляжах не можна купатися.

Також у «Плесо» пообіцяли запровадити на пляжах Києва ще одне нововведення – аніматорів, які розважатимуть відпочиваючих ранковими зарядками, а також різними розважальними заходами, зокрема, організовуватимуть фестивалі.

Додамо, у травні 2015 року столична влада дозволила купатися лише на 11 пляжах Києва. Водночас КМДА категорично не рекомендувала купатися в 50 озерах і ставках. Уже в серпні на столичних пляжах Вербний, Тельбін і Райдужний були виявлені збудники смертельно небезпечної хвороби лептоспіроз.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ