бездомні
У Києві з’являться соціальні патрулі і банк одягу для бездомних.jpg

У Києві до 1 квітня 2016 року працюватимуть соціальні патрулі, що надаватимуть допомогу бездомним особам у холодний період року. Створено також міський оперативний штаб для координації соціального патрулювання, повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з розпорядженням, на базі Будинку соціального піклування створено три виїзні бригади для здійснення соціального патрулювання. Департамент соціальної політики КМДА, Будинок соціального піклування, Центр обліку бездомних громадян визначать місця роботи виїзних бригад та затвердять графік їхньої роботи.

У свою чергу, Департамент охорони здоров’я має забезпечити надання медичної допомоги бездомним особам у лікувальних установах, а також надання послуг швидкої медичної допомоги за викликом соціальних працівників виїзних бригад соціального патрулювання.

Окрім того, в Києві районні державні адміністрації і Департамент соціальної політики створять на базі районних установ соціального захисту населення і територіальних центрів обслуговування пенсіонерів банки одягу та взуття для бездомних осіб. Також буде наповнений банк одягу в Будинку соціального піклування.

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища забезпечить розгортання та роботу мобільних пунктів обігріву в період погіршення погоди, зокрема, в разі різкого зниження температури повітря. За несприятливих погодних умов Департамент соцполітики збільшить до 30% кількість ліжко-місць у Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6), Київському центрі соціальної адаптації пристарілих, інвалідів та інших осіб, що не мають постійного місця проживання (с. Ясногородка).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ