ndpu-2014-12-26-02
Кияни неодноразово просили столичну владу врятувати «Звіринецький сквер»

Сьогодні, 8 вересня, о 15:10 в Апеляційному адмінсуді Києва відбудеться судове засідання з приводу скасування рішення Київради від 22.05.2013 «Про надання статусу скверу земельній ділянці загальною площею 2,33 га, яка розташована між будинками №№ 2-6 на вул. Вільшанській». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп-«свободівець» Юрій Левченко.

Ідеться про сквер на Печерський пагорбах, в народі – «Звіринецький сквер».

«Перед судовим засіданням першої інстанції, яку Київрада «успішно» програла, активісти підходили до юриста Кличка, щоб він підтримав клопотання громади про залучення її у справу третьою стороною на боці Київради, однак той відмовився. Судячи з апеляційної скарги, представниками Київради умисно не вживаються заходи щодо захисту прав та інтересів громади для збереження скверу, не надаються пояснення та докази, посилання на чинне законодавство, яке дає підстави для збереження скверу. Тобто бездіяльність представників Київради свідчить про умисел щодо програшу в справі», – пише Левченко.

Аби позбавити Кличка можливості в подальшому вводити громаду в оману, мовляв, він зробив усе можливе, але «поганий забудовник, домовившись із продажним судом, відібрав сквер у киян», нардеп подав із цього приводу депутатське звернення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ