Сімейні витрати у Києві становлять $1237 на місяць
Сімейні витрати у Києві становлять $1237 на місяць

Київ посів останнє місце в світі за вартістю життя, а найдорожчим визнаний Цюрих. Про це свідчать результати дослідження швейцарського банку UBS. За даними банку, для життя в українській столиці сімейні витрати становитимуть $1237 у місяць, на квартиру піде ще $540, передають РИА Новости.

Лідером за дорожнечею став Цюрих, де в середньому сім’я витрачає $3600 на місяць. Другу позицію рейтингу посідає Женева, де щомісячні сімейні витрати становлять близько $3500. Замикає трійку Нью-Йорк, де витрати оцінюють у $3340, однак ці дані не включають вартість оренди житла. З урахуванням оренди Нью-Йорк перекриває «досягнення» Цюриха, стаючи першим у рейтингу – $4320.

Одним із найбільш показових моментів є порівняння зарплат у найдорожчому і найдешевшому місті. Житель Цюриха в середньому отримує $41 за годину (після сплати податків), що в 21 раз перевищує зарплату киянина. При цьому вартість життя відрізняється лише у 2,8 рази.

Зазначимо, банк UBS раз на 3 роки публікує дослідження, в якому обчислюється вартість споживчого кошика зі 112 видів товарів і послуг, а одержана сума потім переводиться з місцевої валюти в долари.

Читайте: Київ стане одним з 20-ти міст світу з Wi-Fi у кожному вагоні метро

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ