Віталій Кличко
Кличко пішов у відпустку до кінця виборів

Мер Києва Віталій Кличко перебуває у відпустці до 26 жовтня. Про це йдеться у розпорядженні від 19 жовтня, оприлюдненому на сайті міської влади.

На час відсутності Кличка обов’язки мера виконуватиме його перший заступник Ігор Ніконов.

Нагадаємо, 25 жовтня відбудуться місцеві вибори, і Кличко є кандидатом на посаду столичного голови. Зазначимо, на вибори мера Києва зареєструвалися 29 кандидатів.

 Як повідомляв Інформаційний Акцент, партія «Батьківщина» висунула кандидатом у депутати Київради в 101-му окрузі Антона Кірімова – виконавчого директора ресторану «Козачок Совки». Його батько, Іскандер Кірімов, є співвласником найбільшої мережі ресторанів «Козирна карта». Його також називають лідером київської ОЗГ на прізвисько «Татарин».

Також у Києві на посаду міського голови зареєстрували Дарта Вейдера. До слова, ім’я одного з головних персонажів космічної саги «Зоряні війни» неодноразово використовувалося кандидатами на українських виборах. На минулі парламентські вибори пішли одразу 16 Дартів Вейдерів, проте жоден з них в лідери перегонів за місця у Верховній Раді так і не пройшов. Крім того, на виборах мера Києва у 2014 році кандидат Дарт Вікторович Вейдер набрав 1,61%.

Також у депутати Одеської міської та обласної рад балотується 27-річний безробітний Георгій Путін.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ