Столярову видворили з України
Столярову видворили з України

Колишній креативний продюсер телеканалу «Інтер» Марія Столярова, яка сьогодні залишилася без роботи, отримала квиток в один бік. У супроводі співробітників Служби безпеки України вона залишила територію України. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у Facebook.

«СБУ ухвалила рішення скоротити термін перебування на території України вищезазначеної громадянки РФ за вчинення дій, що завдають шкоди інтересам України. З тих же підстав їй заборонено в’їзд до нашої країни терміном на 5 років», – написала Гітлянська.

За словами спікера СБ України, перед цим співробітники спецслужби провели слідчі дії щодо Столярової.

«Їх цікавили брудні виловлювання росіянки під час сюжету про героїв Небесної сотні. Також у них були запитання стосовно її перебування на тимчасово окупованих територіях у 2014 році та щодо її ймовірної участі у терористичних організаціях «ДНР/ЛНР», – написала Гітлянська.

Крім цього, спікер СБ України поінформувала, що наразі здійснюється системний аналіз і вивчення повідомлень громадянки РФ в соціальних мережах, які можуть містити ознаки антиукраїнської пропаганди, яким «буде надана відповідна оцінка».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, після скандалу в прямому ефірі каналу «Інтер» креативного продюсера Марію Столярову «за згодою сторін» звільнили з «Подробностєй нєдєлі».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ