Порошенко заборонив партіям мати збройні підрозділи
Порошенко заборонив партіям мати збройні підрозділи

Президент України Петро Порошенко заборонив політичним партіям мати збройні підрозділи та озброєні кримінальні угруповання, аби не зробити державу легкою здобиччю для ворога. Про це він говорив, виступаючи на засіданні Верховної Ради, передає УНІАН.

«Повторюю те, що 15 липня казав в Ужгороді й Мукачевому. Анархії в Україні я не допущу… Жодна партія не матиме ані збройних підрозділів, ані озброєних кримінальних утворень. Хоч я й проголосив курс на демонополізацію, монополія на застосування сили і зброї залишається за державою – якими б поки що недосконалими не були наші правоохоронні органи. І нікому не дозволено здавати патріотичні шеврони в оренду бандитам», – наголосив Порошенко.

За його словами, сьогодні перед владою стоїть завдання не лише збудувати непробивні фортифікаційні споруди на лінії зіткнення у зоні АТО, але і вжити заходів із запобігання будь-якої дестабілізації ситуації у державі, яка б зробила Україну легкою здобиччю для ворога.

Нагадаємо, деякі нардепи є колишніми, або діючими лідерами добровольчих батальйонів, які воюють на сході України. Серед них: Семен Семенченко, який був комбатом батальйону «Донбас», екс-командир «Айдара» Сергій Мельничук та лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош. Останні встигли засвітитися у резонансному скандалі зі стріляниною в Мукачевому.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ