стоп комунізм
Декомунізація в Одесі розпочалася

Очільник Одеської області Міхеїл Саакашвілі підписав розпорядження про створення робочих групи з декомунізації. Як повідомляє УНН, голова ОДА підписав розпорядження про виконання в Одеській області закону «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки».

Саакашвілі створив обласну робочу групу в складі 7 осіб із питань організаційного забезпечення декомунізації, яку очолив керівник апарату обладміністрації. Головам районних держадміністрацій рекомендовано до 5 листопада утворити відповідні районні чи міські робочі групи.

«Метою створення групи є виконання закону. Відповідні групи також належить утворити райдержадміністраціям, які повинні щомісяця звітувати про виконану роботу. Підсумковий звіт про виконання закону голова ОДА розпорядився надати до травня 2016 року», – зазначили в прес-службі.

У розпорядженні голови ОДА передбачено спеціальну форму, після заповнення якої держслужбовцям буде зрозуміло, скільки населених пунктів Одеської області слід перейменувати в рамках декомунізації, у скількох містах, селах і селищах демонтувати радянські пам’ятники та пам’ятні знаки. Також належить подати перелік населених пунктів, райрад та керівників, які зволікають з ухваленням рішень про перейменуванням об’єктів чи виконанням норм закону.

Нагадаємо, 9 квітня цього року Верховна Рада України затвердила 4 закони про декомунізацію в Україні, 21 травня вони набули чинності.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ