IMG_9088
В Міноборони Азербайджану кажуть, що втратили один танк під час загострення конфлікту в Нагірному Карабасі

Збройні сили Азербайджану за час бойових дій в Нагірному Карабасі втратили 31 військовослужбовця, а так звана «Армія оборони Нагірного Карабаху» – 29 осіб убитими і 101 – пораненими. Про це повідомляють агенції Інтерфакс-Азербайджан та ТАСС.

«За час бойових дій в Нагірному Карабаху ми втратили 31 військовослужбовця, один вертоліт і один танк. Твердження вірменської сторони про знищені 24 танки і два збиті вертольоти не відповідає дійсності», – повідомив прес-секретар Міноборони Азербайджану Ваґіф Даргяхли.

Водночас, як повідомляє російський ТАСС, в ході боїв в Нагірному Карабасі загинули 29 військовослужбовців Армії оборони невизнаної «Нагірно-Карабахської республіки», ще 101 військовий був поранений.

Нагадаємо, ситуація у Нагірному Карабасі різко загострилася у ніч проти суботи, 2 квітня. І вірменська, й азербайджанська сторона звинуватили одна одну у наступі із застосуванням важкого озброєння. Президент Вірменії Серж Сарґсян повідомив про загибель 18 етнічних вірменських солдатів внаслідок обстрілів. Влада Азербайджану заявила про 12 військових та одного цивільного.

На боці Вірменії в конфлікті беруть участь російські військові за аналогією з Донбасом.

Читайте: Гібридна тактика: військо Нагірного Карабаху за командою припинило вогонь

БЕЗ КОМЕНТАРІВ