119625618_original__1_
Голови МЗС мають підготувати «дорожню карту», яка узгодила б послідовність виконання пунктів усіх трьох головних мінських угод

29 листопада у Мінську вчергове зустрінуться голови МЗС України, Франції, Німеччини та Росії для обговорення імплементації домовленостей щодо припинення вогню на Донбасі. Про повідомив речник МЗС Франції Александр Жоржіні, передає Радіо Свобода.

«Зустріч 29 листопада дозволить нам перевірити, що з часу жовтневої зустрічі у Берліні було зроблене, а що – ні», – сказав він.

Нагадаємо, 21 листопада президент України Петро Порошенко і канцлер Німеччини Анґела Меркель домовилися про проведення наприкінці листопада зустрічі керівників МЗС країн «нормандської четвірки».

Міністри закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр і Франції Жан-Марк Еро запропонували провести наступну зустріч у Мінську.

Голова МЗС України Павло Клімкін повідомив, що зустріч голів МЗС у «нормандському форматі» для обговорення «дорожньої карти» щодо реалізації Мінських домовленостей може відбутися 29 листопада.

Через те, що Мінські домовленості практично не визначають послідовності виконання їхніх пунктів, керівники держав «нормандського формату» – України, Німеччини, Франції і Росії – домовилися на зустрічі в Берліні, яка завершилася в ніч із 19 на 20 жовтня, що голови МЗС цих країн мають підготувати «дорожню карту», яка узгодила б цю послідовність виконання пунктів усіх трьох головних мінських угод: Мінського протоколу від 5 вересня 2014 року, Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року і Мінського комплексу заходів від 12 лютого 2015 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що в найближчі два роки буде проведена деокупація Донбасу.  За його словами, для цього проведуть спецоперацію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ