Хронометраж фільму може скласти 2 години 40 хвилин
Хронометраж фільму може скласти 2 години 40 хвилин

Хронометраж фільму «007: Спектр» з Деніелом Крейґом може скласти 2 години 40 хвилин. Як повідомляє УНН із посиланням на видання The Guardian, таким чином стрічка може стати найтривалішою в бондіані. Попередній рекорд належить картині «Казино «Рояль». ЇЇ хронометраж складає 2 години 24 хвилини.

Як пояснює видання, в кіносеріалі про агента секретної служби Джеймса Бонда небагато фільмів тривалістю понад 2 години. Більшість із них тривають до 2 годин. До довгих стрічок відносяться «007: Координати Скайфолл» (2:23 години) та «На секретній службі Її Величності» (2:16 годин).

Зазначимо, «007: Спектр» стане четвертим фільмом, в якому Бонда грає британець Деніел Крейґ, і 24-м у загальній серії. Це друга картина бондіани для режисера Сема Мендеса після блокбастера «007: Координати «Скайфолл», який зібрав у всьому світі понад 1,1 мільярда доларів.

Головні ролі, окрім Крейґа, виконали Рейф Файнс, Леа Сейду, Моніка Беллуччі і Бен Вішоу. Світову прем’єру нового фільму намічено на 26 жовтня поточного року . В український прокат нова серія бондіани має вийти 5 листопада.

Читайте: Стівен Гокінґ претендує на роль лиходія в новому фільмі про Бонда

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ