Мозок споживає приблизно 20 Ват за годину
Мозок споживає приблизно 20 Ват за годину

Студент із британського Університету Лестера визначив, що людина мислить з тією ж швидкістю, що і говорить, і підрахував кількість енергії, яка необхідна для процесу мислення, передає ТСН.

Ґрунтуючись на отриманих даних, молодий дослідник встановив, що 3 години 7 хвилин і 30 секунд мислення будуть коштувати 1 пенні (1,5 цента). Вважається, що мозок споживає близько 20% всієї витраченої людським організмом енергії. Студент Озаренкго Ввуіґбе взяв за основу своїх розрахунків, що в цілому організм споживає 100 Вт енергії за годину. Це означає, що мозок споживає приблизно 20 Ват за годину.

Далі автор дослідження зробив розрахунок: у Британії вартість кіловат-години становить 16 пенсів. Звідси випливає, що якщо 20 Ват за годину це 1/50 кіловат-години, а за один пенні ми можемо купити 1/16 кіловат-години, то (1/16)/(1/50) дасть нам 3,125 години мислення за один пенні. Ідеї виміряти вартість думки посприяла англійська приказка a penny for one’s thoughts (один пенні за чиїсь думки), яка використовується, коли хтось бачить іншу людину, яка глибоко замислилася і їй цікаво, про що вона думає.

Оцінювання енергетичних витрат людини за добу відрізняються. Вони залежать від статі, способу життя та маси тіла. Для чоловіків вони становлять від 2000 до 3000 кілокалорій. Для жінок від 1600 до 2400. Отже, споживання енергії людиною перебуває в діапазоні від 78 до 145 Ват на годину.

Читайте: Австралійський учений вважає небезпечним контакт з інопланетянами

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ