Wi-Fi
Для її роботи потрібно в 10 тисяч разів менше енергії

Програмісти зі США створили надзвичайно ефективну з енергетичної точки зору технологію Wi-Fi. Для її роботи потрібно в 10 тисяч разів менше енергії, ніж для звичайних компонентів бездротових мереж, повідомляє Ars Technica.

Wi-Fi-технологія працює аналогічно до систем радіочастотної ідентифікації Radio Frequency Identification (RFID), на основі зворотного відображення радіочастотних сигналів.

Зворотне відображення сигналів Wi-Fi вже використовували для організації вузькосмугових комунікаційних каналів для IoT-пристроїв.

Зазначимо, що минулорічна розробка BackFi дослідників зі Стенфордського університету, забезпечила пропускну здатність у 5 мегабіт за секунду.

Однак, для повноцінної роботи Wi-Fi мережі потрібно набагато вища пропускна спроможність. У технології Passive Wi-Fi, яка, до слова, сумісна зі звичайною Wi-Fi-технологією, також є джерело потужного сигналу (може бути тільки одним). Сигнал від цього джерела відбивається і модулюється інформацією антен пасивних пристроїв.

Нагадаємо, Інтернет речей (англ. Internet of Things, IoT)  концепція комунікаційної мережі фізичних або віртуальних об’єктів («речей»), які мають технології для взаємодії між собою та з навколишнім середовищем, а також можуть виконувати певні дії без втручання людини.

Читайте: Освітлює приміщення та роздає Інтернет: на зміну Wi-Fi приходить надшвидкий Li-Fi

БЕЗ КОМЕНТАРІВ