Створено виделку, яка замінить сіль

Виделка
Прототип столового приладу коштує 18 доларів

Японським інженерам спало на думку створити незвичайну виделку, що працює від акумулятора. Від неї надходять імпульси (замикають ланцюг при контакті зубців з язиком), які надсилають інформацію до мозку, пише ladytech.

Саме завдяки цьому не солона їжа видається достатньо солоною.

Прототип столового приладу вийшов відносно недорогим – електронне начиння обійшлася у 18 доларів. Додатково його довелося оснастити регулюванням рівнів стимуляції – перемикачем сили струму.

Виявилось, що люди по-різному реагували на одну і ту саму потужність залежно від віку, смакових звичок та інших чинників. Так, одні не відчували жодних змін. У інших, для кого сила струму виявлялася надмірною, відчували не просто солоний, а неприємний металевий присмак у роті.

Необхідність підлаштування під індивідуальні відчуття користувачів і стала поки перешкодою для початку комерційного виробництва електро-виделки.

Коли ж проблему вдасться розв’язати, незвичайний столовий прилад можна буде придбати людям, які худнуть, дотримуються дієти і піклуються про здоров’я своїх близьких.

Нагадаємо, раніше науковці створили арома-виделку Aroma Fork, що стимулює апетит смачними запахами зі сфери молекулярної кухні.

Читайте: Учені назвали ворогів стрункої фігури: горох, кукурудза та картопля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ