Виделка
Прототип столового приладу коштує 18 доларів

Японським інженерам спало на думку створити незвичайну виделку, що працює від акумулятора. Від неї надходять імпульси (замикають ланцюг при контакті зубців з язиком), які надсилають інформацію до мозку, пише ladytech.

Саме завдяки цьому не солона їжа видається достатньо солоною.

Прототип столового приладу вийшов відносно недорогим – електронне начиння обійшлася у 18 доларів. Додатково його довелося оснастити регулюванням рівнів стимуляції – перемикачем сили струму.

Виявилось, що люди по-різному реагували на одну і ту саму потужність залежно від віку, смакових звичок та інших чинників. Так, одні не відчували жодних змін. У інших, для кого сила струму виявлялася надмірною, відчували не просто солоний, а неприємний металевий присмак у роті.

Необхідність підлаштування під індивідуальні відчуття користувачів і стала поки перешкодою для початку комерційного виробництва електро-виделки.

Коли ж проблему вдасться розв’язати, незвичайний столовий прилад можна буде придбати людям, які худнуть, дотримуються дієти і піклуються про здоров’я своїх близьких.

Нагадаємо, раніше науковці створили арома-виделку Aroma Fork, що стимулює апетит смачними запахами зі сфери молекулярної кухні.

Читайте: Учені назвали ворогів стрункої фігури: горох, кукурудза та картопля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ