Безпілотник, який слідкує за своїм власником
Безпілотник, який слідкує за своїм власником

Науковці презентували безпілотник Lily, який знімає на відео власника з повітря без чужої допомоги. Про це повідомляє «5 канал». Пристрій самостійно літає навколо власника завдяки вбудованому GPS-модулю, який дає змогу йому орієнтуватися в просторі. Для того щоб Lily слідстежив кував за користувачем, необхідно взяти із собою невеликий пульт управління, який можна прикріпити на руку чи покласти в кишеню.

Квадрокоптер обладнаний стабілізаторами, тому для злету і посадки йому не потрібна рівна поверхня – він здатен приземлитися прямо на долоню.  Безпілотник не боїться води: його зробили максимально водонепроникним. Він знімає відео в якості 1080p, а звук записується через мікрофон, який знаходиться безпосередньо в пульті управління. Заряду акумулятора вистачає всього на 20 хв, а заряджати його доведеться дві години. Користуватися ним можна лише на великому відкритому просторі через те, що у нього відсутні засоби для запобігання зіткнень.

Дрон уже скоро надійде до загального продажу. За підрахунками власників стартапу, його ринкова ціна складатиме $999, проте за попереднього замовлення його можна придбати за $499.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ