Суботні заворушення: порушено чотири справи проти активістів

«Сбєрбанк Росії»
20 лютого учасники маршу до дня вшанування героїв Небесної сотні закидали філію «Сбєрбанку Росії» бруківкою

За фактом нападів на філії російських банків та офіс «СКМ» Ріната Ахметова у центральних районах Києва відкрито чотири кримінальних провадження. Про це повідомили у прес-центрі МВС.

Зокрема, порушено три провадження за фактом хуліганських дій, ще одне – за фактом крадіжки мобільних телефонів і гаманця.

«Є чотири повідомлення про порушення закону з боку активістів, розпочато кримінальні провадження – за фактом хуліганських дій у трьох офісних приміщеннях та крадіжки мобільних телефонів і гаманця у працівників розгромленої банківської установи. Дії кожного активного учасника цих подій оцінять згідно із законом», – заявили в МВС.

234Нагадаємо, 20 лютого учасники ходи до дня вшанування пам’яті героїв Небесної сотні закидали філію російського банку «Сбєрбанк Росії» бруківкою, залили зеленкою, розтрощили офіс філії «Альфа-банку» та закидали бруківкою офіс «СКМ» олігарха Ріната Ахметова на вул.Десятинній.

56Тим часом, як повідомляв Інформаційний Акцент, у Києві на Майдані Незалежності побільшало наметів. Станом на ранок неділі, крім розміщених 20 лютого ввечері одного туристичного й одного військового намету, з’явилося ще п’ять туристичних.

Активісти зазначають, що про всі їхні вимоги та подальші дії стане відомо на вічі о 17 годині.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ