«Сбєрбанк Росії»
20 лютого учасники маршу до дня вшанування героїв Небесної сотні закидали філію «Сбєрбанку Росії» бруківкою

За фактом нападів на філії російських банків та офіс «СКМ» Ріната Ахметова у центральних районах Києва відкрито чотири кримінальних провадження. Про це повідомили у прес-центрі МВС.

Зокрема, порушено три провадження за фактом хуліганських дій, ще одне – за фактом крадіжки мобільних телефонів і гаманця.

«Є чотири повідомлення про порушення закону з боку активістів, розпочато кримінальні провадження – за фактом хуліганських дій у трьох офісних приміщеннях та крадіжки мобільних телефонів і гаманця у працівників розгромленої банківської установи. Дії кожного активного учасника цих подій оцінять згідно із законом», – заявили в МВС.

234Нагадаємо, 20 лютого учасники ходи до дня вшанування пам’яті героїв Небесної сотні закидали філію російського банку «Сбєрбанк Росії» бруківкою, залили зеленкою, розтрощили офіс філії «Альфа-банку» та закидали бруківкою офіс «СКМ» олігарха Ріната Ахметова на вул.Десятинній.

56Тим часом, як повідомляв Інформаційний Акцент, у Києві на Майдані Незалежності побільшало наметів. Станом на ранок неділі, крім розміщених 20 лютого ввечері одного туристичного й одного військового намету, з’явилося ще п’ять туристичних.

Активісти зазначають, що про всі їхні вимоги та подальші дії стане відомо на вічі о 17 годині.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ