Сівець
Сівець очолював Держлісагентство з 2011 по 2014 роки

Печерський райсуд столиці заарештував майно родини екс-очільника Держагентства лісових ресурсів Віктора Сівця, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди на суму в понад 140 мільйонів гривень. Про це повідомило джерело в Генпрокуратурі, передаз Укрінформ.

«Суд арештував чотири житлових будинки, два автомобілі та корпоративні права як частку у статутному капіталі», – зазначило джерело.

Співрозмовник агентства зазначив, що арешт накладений на нерухомість, яка зареєстрована як безпосередньо на Сівця, так і на його дружину – громадянку Російської Федерації.

Генпрокуратура 26 травня повідомила про підозру екс-очільнику Держлісагентства у 2011-2014 роках Віктору Сівцю та його дружині.

Зокрема, слідство встановило, що колишній голова Держлісагентства за попередньою змовою зі своєю дружиною та іншими невстановленими особами у 2011-2014 роках систематично одержували неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів від іноземних суб’єктів підприємницької діяльності за отримання можливості закупівлі в Україні деревини та лісопродукції на загальну суму понад 140 млн. грн., які у подальшому були легалізовані через схему використання підконтрольних офшорних компаній.

В рамках міжнародного співробітництва вдалося виявити вказані рахунки та надалі арештувати грошові кошти, одержані злочинним шляхом у сумі понад 3 млн. доларів США.

Родина Сівця володіє трьома земельними ділянками на Печерську по вул. Мічуріна, на яких розташований маєток площею 1 тис. 85 кв. м. Також у власності Сівця перебуває будинок площею 188 кв. м у селі Старі Безрадичі, що в Обухівському районі.

Дружині екс-очільника Держлісагентства належить 95,6 % акцій ПАТ «Клеванський лісозавод «Промінь».

Як відомо, Сівець очолював Держлісагентство з 2011-го по 2014 роки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ