Алєксандр Алєксандров
Алєксандр Алєксандров

Шевченківський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід затриманому в Щасті на Луганщині російському спецпризначенцю Алєксандру Александрову. Про це повідомляє Радіо Свобода. Також суд дозволив тримати під вартою російського військовослужбовця Євгена Єрофеєва. Про обрання цього запобіжного заходу  повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Нагадаємо, Алєксандра Александрова та Євгена Єрофеєва затримали сили АТО у Луганській області 16 травня. У СБУ повідомили, що полонені є військовослужбовцями спецназу Головного розвідувального управління Росії, їх офіційно підозрюють у терористичній діяльності так званої «ЛНР».

Як з’ясувалося, за словами СБУ, російський спецпризначенець Александров, свідомо поїхав убивати українців, бо не міг виплатити кредит за машину. Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зустрілися із затриманими російськими військовими у Києві, після чого в ОБСЄ повідомили, що один із ГРУшників потрапив до України за наказом свого військового підрозділу. У Кремлі, коментуючи інформацію про затримання спецназівців в Україні, заявили, що російських військових на Донбасі немає.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ