33
За словами Білоцерковця, власники МАФів чинили тиск на суд

Суд скасував заборону на продаж алкогольних напоїв у МАФах. Відповідний позов подали підприємці. Своєю чергою, міська влада запевняє, що не допустить повернення алкоголю у кіоски. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

«Мафовики виграли суд у першій інстанції, місто подало апеляцію. Сьогодні справу розглядав Апеляційний суд. Туди прийшло багато мафовиків, відбулися сутички, вони чинили тиск на суд, не пускали у приміщення інших активістів. Врешті суд ухвалив рішення на користь мафовиків», – повідомив Білоцерковець.

1122Він назвав суд «продажним», але наголосив, що «наливайки» у Київ не повернуться. За його словами, у Київраді вже зареєстрований проект рішення, який унеможливить продаж алкоголю чи пива у кіосках.

«І це рішення вже не зможуть оскаржити у суді», – наголосив Білоцерковець.

За його словами, з функціоналу МАФів приберуть саме поняття «продаж алкоголю». Наразі проект рішення проходить усі необхідні процедури. Білоцерковець висловив сподівання, що кінця року за його ухвалення проголосує Київрада.

Як відомо, 17 березня Київрада ухвалила рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями у МАФах.

22 вересня Київрада заборонила продаж алкоголю та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00. 12 жовтня це рішення набуло чинності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ