Олександр Янукович
Олександр Янукович

Апеляційний суд Києва зняв арешт, накладений на майно Олександра Януковича, зокрема на цінні папери, що були на обліку у «Всеукраїнському банку розвитку». Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Українська правда.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення ухвалили ще 14 квітня 2015 року. Аби уникнути розблокування ресурсів, того ж дня Держфінмоніторинг, зважаючи на нові обставини, ухвалив рішення повторно зупинити видаткові фінансові операції в цінних паперах за відкритим у банку рахунком.

Майно Януковича можуть остаточно розблокувати, якщо до 28 травня 2015 року Генеральна прокуратура повторно не звернеться до суду про накладення арешту.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 1 квітня минулого року арештував  майно Олександра Януковича,  зокрема й цінні папери, що були на обліку в банку “ВБР”.  Сукупний залишок коштів на рахунку в цінних паперах складав 1 млрд. 67 млн. грн.

Як відомо, «Всеукраїнський банк розвитку» є стовідсотковою власністю старшого сина Януковича Олександра, а головою правління банку до середини минулого року працювала Валентина Арбузова – мати екс-першого віце-прем’єра Сергія Арбузова. Додамо, що Олександр Янукович після Революції Гідності виїхав до Росії, де, за його словами, заснував новий бізнес. В Україні Януковича-молодшого оголосили в розшук.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ