2
Будинок розташований у Межигірському лісництві

Печерський райсуд Києва наклав арешт на маєток екс-першого заступника генпрокурора часів Віктора Януковича – Рената Кузьміна у Пущі-Водиці під Києвом. Відповідне рішення суд ухвалив 17 червня, повідомляють «Наші гроші».

Будинок розташований  на вул. Вишгородській, 150 (Межигірське лісництво). Його загальна площа – 1068 кв. м з підвалами, навісами і гаражем на 142 кв. м.

0000027060-gosdacha-kuzmina1375704790_dom2Нагадаємо, у вересні 2015 року було порушено кримінальне провадження за фактом заволодіння державним майном. Зокрема, службові особи ДУС, Комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» та КМДА сприяли екс-заступнику генерального прокурора Ренату Кузьміну у будівництві житла на території КВ «Пуща-Водиця» ДУС, землі якої відносяться до земель рекреаційної зони, де зведення індивідуальних будинків заборонено.

У листопаді 2006 року ДУС надало Кузьміну у користування будинок відпочинку КВ «Пуща-Водиця». Влітку 2008-го він отримав дозвіл на проведення капітального ремонту, зобов’язавшись інвестувати у реконструкцію 1 мільйон гривень. Через місяць він отримав дозвіл на реконструкцію з добудовою гостьового будинку, лазні, бесідки з барбекю і встановленням паркану.

3У результаті Кузьмін відремонтував будівлю «Пущі-Водиці» і збудував новий великий будинок на 1068 кв м, на який у грудні 2010 року оформив свідоцтво про право приватної власності. Згодом будинок частинами подарували Лідії Шумаковій. Журналісти «Слідства. Інфо» раніше припустили, що це теща Кузьміна.

Своєю ухвалою суд заборонив нинішньому власнику будь-яким чином передавати, розпоряджатися, використовувати, переробляти та відчужувати житловий будинок та усі вищевказані господарські споруди, що відносяться до нього.

Розслідування у даній справі проводить Головне слідче управління Генпрокуратури.

Проти Кузьміна у травні 2014 року було відкрито кримінальне провадження через незаконне затримання екс-міністра МВС Юрія Луценка у 2010 році. ГПУ намагалося передати цю справу в НАБУ, однак на початку червня цього року Спеціалізована антикорупційна прокуратура повернула справу в ГПУ, оскільки це не їхня підслідність.

З червня 2014 року Ренат Кузьмін перебуває в розшуку. 16 липня цього року його адвокат заявив, що екс-заступник генпрокурора перебуває в Україні. Зауважимо, що Кузьмін навесні цього року заявив, що став адвокатом матері вбитого журналіста Олеся Бузини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ