Олексія Азарова, сина екс-прем’єра-утікача Миколи Азарова, підозрюють у незаконному збагаченні
Олексія Азарова, сина екс-прем’єра-утікача Миколи Азарова, підозрюють у незаконному збагаченні

Адвокат Олексія Азарова, сина екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова, намагався зняти арешт із нерухомості в Італії та рахунку італійської компанії «Agosto 2012 s.r.l.». Печерський райсуд Києва ухвалою від 11 березня відмовив у задоволенні позову про скасування арешту, повідомляють Наші гроші.

Ідеться про два будинки у м. Ольбія (Сардинія), район затоки Марінелла. Цю нерухомість придбала компанія «Agosto 2012 s.r.l.», пов’язана з Азаровим. Один будинок куплений 17 грудня 2012 року, а другий – 7 вересня 2013 року. Цю нерухомість і банківські рахунки було арештовано судом 28 липня 2015 року.

Однак адвокат Азарова повідомив, що станом на липень 2015 року його підзахисний вже не був власником цього майна, оскільки продав його ще 21 лютого 2014 року, тобто після розстрілів на Майдані та напередодні зміни влади в Києві.

Суду надано договір, посвідчений нотаріусом Відня, згидно з яким Олексій Азаров нібито 22 лютого 2014 року шляхом дарування безоплатно віддав Костянтину Пивоварову свої права на австрійську компанію «Garda Handels – und-Beteiligungs Gmbh», яка володіє італійською фірмою «Agosto 2012 s.r.l.». Таким чином майно Пивоварову віддалы за 11 місяців до повідомлення про підозру Олексію Азарову.

Суд зробив висновок, що зі скаргою про скасування майна звернувся не власник майна, оскільки вищенаведені факти свідчать про відсутність в Азарова прав щодо «Agosto 2012 s.r.l.» та її майна. На цій підставі у позові про скасування арешту було відмовлено. За логікою суду, таку скаргу мав би подавати Костянтин Пивоваров.

Нагадаємо, Олексія Азарова, сина екс-прем’єра-утікача Миколи Азарова, підозрюють у незаконному збагаченні.

У 2012-2014 роках Олексій Азаров, будучи народним депутатом, отримав із невстановлених слідством джерел 7,70 млн євро, 600 тисяч швейцарських франків і 0,5 млн. доларів. Надалі ці кошти розміщено у банках Швейцарії, Італії та князівства Ліхтенштейн.

При цьому Олексій Азаров з метою приховання свої дійсних доходів у 2012-2014 рр. задекларував значно менші доходи – в сумі 19,65 млн. грн.

Після запровадження санкцій сім’я Азарова переписала частину власності на Костянтина Пивоварова. Зокрема, австрійську фірму «Garda Handels- und Beteiligungs GmbH», яка володіє заводом «Металіст» у Макіївці та будинком у Відні.

Також Пивоваров був віце-президентом футбольного клубу «Металіст» Сергія Курченка.

Читайте: Син Азарова продає розкішну віллу у Відні

БЕЗ КОМЕНТАРІВ