Ігор Швайка
Ігор Швайка

Учора, 2 листопада, Печерський районний суд Києва за клопотанням прокуратури продовжив дію запобіжного заходу голові Харківської обласної організації партії «Свобода», екс-міністру Ігорю Швайці. Суддя Васильєва задовольнила клопотання прокурора Кузовкіна і продовжила «свободівцю» дію запобіжного заходу до 4 січня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба політсили.

На переконання Швайки, якого звинувачують в організації сутичок біля парламенту 31 серпня, суд відбувається з процедурними порушення і відсутністю адекватних доказів та аргументів: «Феміда» продовжує працювати на виконання замовлення з нищення «Свободи» і всього націоналістичного та патріотичного руху, перетворюючі судові засідання на нескінченні «циркові шоу». Ухвала суду означає, що я маю продовжувати телефонувати слідчому кожного разу, коли захочу чихнути абощо».

Нагадаємо, що 10 вересня цього року Печерський суд відпустив Швайку на поруки народних депутатів. 30 вересня 2015 року Апеляційний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу щодо нього і попри відсутність доказів та мотивів для зміни запобіжного заходу, ухвалив рішення тримати за ґратами Ігоря Швайку до 4 листопада, визначивши розмір застави у більш ніж 1 млн. 200 тисяч грн. Того ж дня екс-нардеп від «Свободи», офіційний мільйонер Олександр Мирний вніс необхідні кошти у якості застави за Ігоря Швайку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ