anatoliy-fedoruk
ГПУ підозрює Федорука в незаконній передачі у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду вартістю 100 млн грн.

Апеляційний суд міста Києва визнав незаконним відсторонення Анатолія Федорука від посади міського голови Бучі на Київщині. Про це повідомила представник захисту Валентина Теличенко, передає УНІАН.

«Сьогодні Апеляційний суд Києва визнав незаконним і скасував таке, як неналежним чином обґрунтоване, рішення Печерського районного суду столиці, який відсторонив від виконання службових обов’язків мера Бучі», – сказала Теличенко.

Нагадаємо, Федорука підозрюють у незаконній передачі у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду першої категорії вартістю понад 100 млн гривень. За версією ГПУ, колишній секретар Бучанської міськради Василь Олексюк за відсутності Федорука також незаконно передав земельні ділянки лісового фонду у розмірі 1,024 га.

11 жовтня Федоруку і Олексюку повідомили про підозру за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем). 13 жовтня 2016 року за клопотанням прокуратури Печерський райсуд Києва обрав меру Бучі запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною залишати місце проживання з 22:00 до 7:00 і носінням електронного браслета.

Печерський райсуд Києва відсторонив обох від посад. 4 листопада підозру оголосили й колишньому виконувачу обов’язків начальника відділу Держкомзему у місті Буча.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ