Семенченко
Народного депутата від «Самопомочі» позбавили звання майора

Київський апеляційний адміністративний суд визнав законним наказ колишнього в. о. командувача Нацгвардією Миколи Балана про позбавлення народного депутата Семена Семенченка від «Самопомочі» військового звання «майор резерву».

Як інформують Українські новини, суд скасував рішення Окружного адміністративного суду Києва, що визнав незаконним і таким, що підлягає скасуванню наказ Балана про позбавлення Семенченка звання майора.

Рішення суду вже прокоментував сам Семенченко: «На апеляцію, яка була призначена судом до розгляду в рекордно короткі терміни, були кинуті всі корупційні сили. Головуюча суддя Троян (мільйон гривень «призів і виграшів» за декларацією) вирішила спробувати всидіти на двох стільцях. В результаті було ухвалене унікальне за своїм ідіотизмом рішення: Апеляційну скаргу НГУ було задоволено частково. Тобто вирішили майора забрати, а капітана залишити».

Додамо, у січні Національна гвардія оприлюднила наказ про позбавлення офіцерського звання народного депутата Семена Семенченка. Керівництво ГПУ заявляло, що нардеп у серпні 2014 року використовував завідомо підроблені документи, зокрема йдеться про тимчасове посвідчення офіцеру запасу на своє ім’я шляхом надання посадовим особам військової частини для прийняття його на службу у військовому резерві.

Читайте: Семенченко через суд повернув собі звання майора 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ