yanukovy-ch
Янукович із синами судились з Україною через запроваджені Євросоюзом майнові санкції

Суд правосуддя ЄС відхилив апеляційну скаргу України щодо наказу про відшкодування юридичних витрат колишньому президенту Віктору Януковичу та його синам на суму 6 мільйонів 378,4 тис. гривень. Про це йдеться у прес-релізі англійської адвокатської компанії Joseph Hage Aaronson LLP, передає Українська правда.

«Попри те, що в березні 2015 року Загальний суд ЄС зобов’язав уряд України відшкодувати судові витрати Президента Януковича та його синів, представники України прочекали більше року, перш ніж в червні 2016 року спробували оскаржити дане рішення в Європейському суді справедливості, вищому суді ЄС», – йдеться у прес-релізі.

Рішенням від 5 жовтня 2016 року суд відхилив апеляційну скаргу і підтвердив, що уряд України має не лише взяти на себе «витрати в зв’язку з невдалим вступом в процес, але також і витрати в зв’язку з невдалою спробою апеляції».

Як відомо, в березні суд ЄС зобов’язав Україну відшкодувати позовні витрати в сумі 6 млн. 378,4 тис. гривень екс-президенту Віктору Януковичу та його двом синам – Олександру і Віктору (покійному – ред.), у справі щодо оскарження запроваджених проти них Євросоюзом майнових санкцій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ